KONST / Litografier / Färglitografi 12872056
nr 1287 2056
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 21/50, daterad 1990. Motivet: 55x39 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:04:21
11/11 15:40:16
500 kr
11/11 18:55:55
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe